Свет позивни бројеви

Руанда +250
аруба +297
Румунија +40
барбадос +1 246
Русија +7
беларус +375
дрес +44
бермуда +1 441
Израел +972
Централна Афричка Република +236
Индија +91
Црна Гора +382
Индонезија +62
Филипини +63
Италија +39
Финска +358
Иран +98
Фиџи +679
Ирак +964
Фарска острва
Ирска +353
Фарска Острва +298
Исланд +354
Фокландска острва +500
Исле оф Ман +44
Француска +33
Источни Тимор +670
Француска Гвајана +594
Шпанија +34
Француске Јужне Територије
Швајцарска +41
Танзанија +255
Шведска +46
Тајланд +66
Шри Ланка +94
Тајван +886
Зимбабве +263
Таџикистан +992
Западна Сахара +212
Територија Палестине +970
Замбија +260
Тринидад и Тобаго +1 868
Сингапур +65
Тромелин Исланд
Синт Маартен +590
Тунис +216
Сијера Леоне +232
Турска +90
Сирија +963
Уганда +256
Словачка +421
Украјина +380
Словенија +386
Уједињени арапски Емирати +971
Саинт Пиерре Микуелон +508
Уругвај +598
Сан-Марино +378
Хаити +509
Сао Томе и Принципе +239
Холандски Антили +599
Саудијска Арабија +966
Хондурас +504
Свазиленд +268
Хонг Конг +852
Свети Бартоломеј +590
Хрватска +385
Света Столица (Ватикан) +379
мали +223
Света Луција +1 758
мартиникуе +596
Света Хелена +290
монтсеррат +1 664
Сомалија +252
морнарска мајица +44
Сомалија
гуиана +592
САД +1
Низоземска +31
Сент Винсент и Гренадини +1 784
Џибути +253
Сент Китс и Невис +1 869
Нигер +227
Северна Кореја +850
Нигерија +234
Сејшели +248
Никарагва +505
Србија +381
Азербејџан +994
Суринам +597
Алжир +213
палау +680
Албанија +355
панама +507
Намибија +264
поновни састанак +262
Наваса +1
Бангладеш +880
Андора +376
Бахами +1 242
Ангвила +1 264
Бахреин +973
Ангола +244
Басас да Индија
Антигва и Барбуда +1 268
Боливија +591
Авганистан +93
Божићно острво +618
Норвешка +47
Боцвана +267
Непал +977
Босна и Херцеговина +387
Немачка +49
Белиз +501
Аргентина +54
Белгија +32
Аустрија +43
Бенина +229
киргизстан +996
Британска Девичанска острва +1 284
катар +974
Бразил +55
косово +383
Брунеј +673
Мадагаскар +261
Буве
Малдиви +960
Бугарска +359
Малави +265
Бутан +975
Малезија +60
Буркина Фасо +226
Малта +356
Бурунди +257
Макао +853
Вијетнам +84
Македонија +389
Велика Британија +44
Мајот +262
Венецуела +58
Мађарска +36
Либија +218
Мароко +212
Либан +961
Мауританија +222
Либерија +231
Маурицијус +230
Лихтенштајн +423
Мозамбик +258
Литванија +370
Молдавија +373
Лаос +856
Монако +377
Летонија +371
Монголија +976
Лесото +266
Мексико +52
Луксембург +352
Мјанмар (Бурма) +95
Гибралтар +350
Кипар +357
Габон +241
Кина +86
Гана +233
Капе Верде +238
Гамбија +220
Казахстан +76
Гвинеја +224
Канада +1
Гвинеја Бисао +245
Камбоџа +855
Гвадалупе +590
Камерун +237
Гватемала +502
Кајманска острва +1 345
Гренланд +299
Колумбија +57
Гренада
Конго, Републиц оф тхе +242
Гренада +473
Конго, Демократска Република +243
Грчка +30
Комори +269
Грузија +995
Кокосова острва +618
Да иде +228
Костарика +506
Данска +45
Кенија +254
Доминика +1 767
Куба +53
Доминиканска република +1 809
Кувајт +965
Девичанска острва +1
Папуа Нова Гвинеја +675
Чиле +56
Пакистан +92
Чад +235
Парагвај +595
Чешка +420
Парацел Исландс
Ел Салвадор +503
Порторико +1
Египат +20
Португалија +351
Еквадор +593
Пољска +48
Екваторијална Гвинеја +240
Перу +51
Етиопија +251
Обала Слоноваче +225
Еритреја +291
Оман +968
Естонија +372
Острва Туркс и Каикос +649
Јапан +81
Острва Херд и Макдоналд
Јамајка +1 876
jan Мајен +47
Јордан +962
туркменистан +993
Јемен +967
цлиппертон ostrvo
Јерменија +374
свалбард +47
Јужна Грузија Тхе Соутх Сандвицх Исла
сенегал +221
Јужна Африка +27
узбекистан +998
Јужна Кореја +82
судан +249
Јуан де Нова острво

Tokyo, 1-19-14 Dogenzaka
Capsule and Sauna Century Shibuya - Caters to Men
Capsule

Shanghai, 1218 Middle Yan'an Road
Jing An Shangri-La, West Shanghai
Jing


Свет Позивни бројеви, Међународни позивни кодови, телефонски позиви, позивање, позивни број, телефонски позив, међународни бројеви за позивање, позивни бројеви земаља, позивни број државе, градски кодови