Азија позивни бројеви

Израел +972
Тајланд +66
Индија +91
Тајван +886
Индонезија +62
Таџикистан +992
Иран +98
Територија Палестине +970
Ирак +964
Турска +90
Источни Тимор +670
Уједињени арапски Емирати +971
Шри Ланка +94
Хонг Конг +852
Сингапур +65
Азербејџан +994
Сирија +963
Авганистан +93
Саудијска Арабија +966
Непал +977
Сомалија
киргизстан +996
Северна Кореја +850
катар +974
палау +680
Малдиви +960
Бангладеш +880
Малезија +60
Бахреин +973
Макао +853
Божићно острво +618
Монголија +976
Брунеј +673
Мјанмар (Бурма) +95
Бутан +975
Кипар +357
Вијетнам +84
Кина +86
Либан +961
Казахстан +76
Лаос +856
Камбоџа +855
Грузија +995
Кокосова острва +618
Јапан +81
Кувајт +965
Јордан +962
Папуа Нова Гвинеја +675
Јемен +967
Пакистан +92
Јерменија +374
Парацел Исландс
Јужна Кореја +82
Оман +968
Филипини +63
туркменистан +993
Фиџи +679
узбекистан +998

Beijing, 302 Hui Zhong Bei Li
Comfort Suites
Comfort

Bangkok, 138 Sukhumvit Soi 23
Admiral Premier Sukhumvit by Compass Hospitality
Admiral


Азија Позивни бројеви, Међународни позивни кодови, телефонски позиви, позивање, позивни број, телефонски позив, међународни бројеви за позивање, позивни бројеви земаља, позивни број државе, градски кодови