Јужна Америка позивни бројеви

Суринам
Француска Гвајана
Боливија
Уругвај
Бразил
гуиана
Венецуела
Аргентина
Чиле
Колумбија
Еквадор
Парагвај
Јужна Грузија Тхе Соутх Сандвицх Исла
Перу
Фокландска острва

Buenos Aires, Av Cabildo 1950
Apart Hotel Cabildo Suites
Apart

Buenos Aires, Lavalle 813
Regis Orho Hotel
Regis


Јужна Америка Позивни бројеви, Међународни позивни кодови, телефонски позиви, позивање, позивни број, телефонски позив, међународни бројеви за позивање, позивни бројеви земаља, позивни број државе, градски кодови