Северна Америка позивни бројеви

Синт Маартен
барбадос
Саинт Пиерре Микуелон
бермуда
Свети Бартоломеј
Тринидад и Тобаго
Света Луција
Хаити
САД
Холандски Антили
Сент Винсент и Гренадини
Хондурас
Сент Китс и Невис
мартиникуе
панама
монтсеррат
Бахами
Никарагва
Белиз
Наваса
Британска Девичанска острва
Ангвила
Гвадалупе
Антигва и Барбуда
Гватемала
Мексико
Гренада
Канада
Доминика
Кајманска острва
Доминиканска република
Костарика
Девичанска острва
Куба
Ел Салвадор
Порторико
Јамајка
Острва Туркс и Каикос
аруба
цлиппертон ostrvo

Mexico City, Viaducto Miguel Aleman 645
Portonovo Hotel & Suites
Portonovo

Toronto, 10 Capreol Court
Hydewest - Capreol Court
Hydewest


Северна Америка Позивни бројеви, Међународни позивни кодови, телефонски позиви, позивање, позивни број, телефонски позив, међународни бројеви за позивање, позивни бројеви земаља, позивни број државе, градски кодови